You are currently viewing E-book „Jak zacząć edukację domową krok po kroku” już w sprzedaży

E-book „Jak zacząć edukację domową krok po kroku” już w sprzedaży

E-book „Jak zacząć edukację domową krok po kroku” pojawił się w końcu ofercie sklepu. Jest to pierwsza pozycja przeznaczona dla osób, które chcą zacząć edukację domową. Ten sposób nauki staje się w ostatnich latach coraz bardziej popularny i coraz więcej osób chce go poznać. Dlatego przygotowałam e-booka, który pokazuje czym jest edukacja domowa, jak może wyglądać i co trzeba zrobić, żeby ją rozpocząć. E-book przeprowadza krok po kroku od momentu podejmowania decyzji aż do złożenia dokumentów. Wzbogaciłam go o historie rodzin, które odważyły się zamienić szkołę na naukę w domu. Znajdziesz w nim wiele praktycznych informacji dotyczących najczęściej pojawiających się obaw i wątpliwości, m.in.:

  • jak łączyć pracę z edukacją domową
  • czy dam radę uczyć dzieci w domu
  • jak zorganizować edukację domową
  • ile kosztuje edukacja domowa
  • jak wyglądają egzaminy w edukacji domowej
  • co z socjalizacją w edukacji domowej
  • jak wybrać szkołę i dlaczego szkoła przyjazna edukacji domowej jest lepszym wyborem

E-book dostępny jest w przedsprzedaży do końca sierpnia. Co to oznacza? Ma świetną cenę – tylko 39,00 zł, ale jego ilość jest ograniczona. Od 1.09.2020 cena wzrośnie do 69,00 zł.

Autorem e-booka jestem ja 🙂 Jestem praktykiem – od 2017 uczę w domu czwórkę dzieci. O mojej edukacji domowej możesz przeczytać na blogu MojaEdukacjDomowa.pl, a o tym, jak rozpocząć przygodę z edukacją domową, we wpisie dotyczącym podejmowania decyzji o edukacji domowej. W przygotowaniu znajdują się obecnie karty pracy, będące pomocą w podjęciu decyzji o edukacji domowej. Sama zastanawiałam się nad tym krokiem prawie trzy lata, więc wiem, jak dużo wątpliwości może się pojawić. Karty pojawią się w sklepie we wrześniu. Natomiast każda osoba, która zakupi e-booka „Jak zacząć edukację domową krok po kroku” w lipcu bądź w sierpniu, otrzyma te materiały jako gratisy.

0 0 votes
Article Rating