You are currently viewing Jak podjąć decyzję o edukacji domowej – czyli nasze karty pracy

Jak podjąć decyzję o edukacji domowej – czyli nasze karty pracy

Podjęcie decyzji o edukacji domowej dla wielu osób jest bardzo trudne. Doskonale to rozumiem. Sama wahałam się prawie trzy lata, czy to jest dla mnie i mojej rodziny dobra droga. Doskonale pamiętam swoje rozterki. Gdybym mogła cofnąć czas, to szybciej zdecydowałabym się na ED. Czasu jednak cofnąć nie mogę, za to mogę dzielić się moim doświadczeniem, dzięki któremu kolejne osoby szybciej i łatwiej podejmą decyzję o edukacji domowej. Dlatego właśnie powstał kolejny e-book: „Jak podjąć decyzję o edukacji domowej – karty pracy„.

Karty pracy stanowią uzupełnienie do e-booka „Jak zacząć edukację domową krok po kroku„. Jest to zbiór zadań, dzięki którym można spojrzeć na edukację domową z różnych stron, sprawdzić swoje zasoby i możliwości realizacji takiego trybu nauki, przemyśleć temat pracy zawodowej i własnych wartości. Szczere odpowiedzi na pytania skrócą czas podejmowania decyzji.

Karty pracy przygotowane zostały jako interaktywny pdf. Dzięki temu nie trzeba ich drukować (chociaż po zakupie otrzymuje się także dostęp do wersji do druku). Odpowiedzi uzupełnia się bezpośrednio w pliku i zapisuje się na urządzeniu, na które plik został pobrany. W ten sposób można mieć do nich stały dostęp.

0 0 votes
Article Rating